Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/u0662306/public_html/wp-content/plugins/unyson/framework/helpers/general.php on line 1275

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/u0662306/public_html/wp-content/plugins/unyson/framework/helpers/general.php on line 1275
CALL US
+90 532 726 43 32
E-MAIL
info@onairsite.com
LOCATION
Türkiye

Upwork

Sosyal Medya

Dünyanın en yeni;
Satış, pazarlama ve tanıtım platformu

Onairsite olarak,
sosyal medya üzerindeki tanıtımlarınızı üstlenir
ve hesaplarınızı kitlenize en uygun şekilde yönetiriz.

Satışlarınızı bir adım ileri taşıyın!

Sosyal medya uzun zamandır markaların vitrini olmaktan çıkarak doğrudan iletişim ve hatta pazarlama kanalı işlevi görüyor. Hem analitik hem de kreatif anlamda yetkin bir sosyal medya ajansı tarafından sosyal medya yönetimi hizmeti alan markalar, marka bilinirliği, marka imajı, itibar ve sadakat yönetimi gibi algısal kazanımların yanı sıra doğrudan satış ve müşteri artışı gibi ölçümlenebilir kazanımlara da sahip olarak rakiplerinin bir adım önüne geçme fırsatı yakalayabiliyorlar.

Doğru Kitleye & Doğru İletişim

Markalarımızın doğru hedef kitleye ulaşması ve sosyal medya kanalları üzerinden etkili iletişim sürdürmeleri için çalışıyoruz.

Facebook Reklamları

Facebook reklamları ile pek çok müşteriye kısa yoldan hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. 20 Aralık 2018 Dünyanın Google’dan sonra en çok ziyaret edilen sitesi haline gelen ve her kullanıcıya hizmet veren Facebook’ta reklam vererek pek çok müşteriye kısa yoldan ve hızlı bir şekilde ulaşmak mümkün.

Klasik banner’a göre biçim, şekil ve uygulama açısından farklılık taşıdığı için daha efektif bir yöntem olarak kabul edilebilen sponsorlu reklamlar, kullanıcıların reklamların varlığını kolay hissetmeleri açısından büyük etkiye sahip.

Siz de Facebook’taki 1 milyon aktif kullanıcıdan biriyseniz, haber kaynağınızdaki video içeriklerin hızlı artışını mutlaka fark etmişsinizdir. Gittikçe daha fazla pazarlamacının bu güçlü içerik biçiminden haberdar olduğu ve hedef kitleye ulaşmak için bu video trendine geçiş yaptığını artık hepimiz biliyoruz.Facebook Video Reklamları, kullanıcıların markanızı hatırlamalarını ve web sitenizi tekrar.ziyaret etmelerini sağlamanın en iyi yollarından biridir. Videolar artık sadece Facebook’ta ön plana çıkmakla kalmıyor; aynı zamanda web sitesi ziyaretçilerini etkileşime sokmak ve satın almaya teşvik etmek, e-posta pazarlama kampanyalarında ve Twitter, Periscope, Linkedin gibi çok sayıda sosyal kanalda etkileşime katkıda bulunmak için de kullanılıyor.

 

Instagram Reklamları

Akıllı hedefleme seçenekleri ile doğru tüketiciye ulaşın 300 milyondan fazla bir toplulukla Instagram dünyanın en büyük mobil reklam platformlarından biri haline geldi. Bu gelişme ile işletmeler haberlerini yaratıcı, yüksek kaliteli bir ortamda, etkileşim oranı yüksek bir hedef kitleyle paylaşabiliyor.

Her ölçekten işletmenin kullanımına açık olan Instagram reklamları, Landscape fotoğraf ve videolar, 60 saniyeye kadar uzayabilen videolar, kısa zamanda geniş kitleye ulaşmak için kullanılabilecek Marquee, Facebook ile yapılan çapraz kampanyalar seçenekleri ile reklamverenlerin alternatiflerini artırıyor.

Bu reklam türleri ile, kullanıcıları web sitenize çekebilir, uygulamanızı indirmelerini sağlayabilir, video görüntülenmesi elde edebilir ve marka bilinirliği kazanabilirsiniz.

Google Reklamları

21. yüzyılın olmazsa olmaz işletme entegrasyonu internet ve dolayısı ile google reklamları.

Google reklamları, firmanıza yeni müşteriler kazandırmanız ve marka bilinirliğinizi arttırmanız yönünde dünya çapında kabul görmüş en etkili reklam aracıdır. Potansiyel müşterilerinizi yani hedef kitlenizi belirliyebilmeniz ve analiz edebilmeniz açısından en verimli ve etkili reklam aracıdır.

Örneğin bir rent a car firması sahibisiniz.(araç kiralama işi yapıyorsunuz) firmanız Düzce, Bolu ve Sakarya’da faaliyet gösteriyor. Araç kiralama hizmetine ihtiyaç duyan bir kişi öncelikle çevresine sorar, lakin bir çözüm bulamaz ise ilk yapacağı işlem Google’a Araç Kiralama – Düzce Araç Kiralama – Rent A Car Düzce gibi arama kelimeleri yazmak olacaktır.

 

Google reklamları tam da burada devre giriyor. belirlediğiniz anahtar kelimelerle Google reklam alanlarında yani Google’da ilk sayfada olmak için google reklamları vermeniz gerekiyor. Dolayısı ile araç kiralama hizmetine ihtiyaç duyan bir kullanıcı Google’a belirlediğiniz anahtar kelimeleri yazdığında sizin Google reklamınızı görecek, dolayısı ile web sitenizi ve web sitenizi ziyaret etmesi sonucunda firma bilgileriniz ile adres telefon bilgilerinize ulaşacaktır.

Üstelik bu reklamlar bütçenize göre entegre ediliyor. Google Adwords reklamlarının istatistiki verileri incelendiğinde reklam verenlerin hem yeni müşteri kazanma oranı hem de marka bilinirliği artırma oranı %70-%80 aralığındadır. Sizde Google’a reklam vermek için Onairsite Reklam Ajansını tercih ederek çok hızlı bir şekilde yeni müşterilerinize kavuşabilirisiniz.

has been added to the cart. View Cart